Видалення аденоїдів

Аденоїди є збільшенням глоткової мигдалини, що може створити велику кількість проблем у дитячому віці. Основна проблема, з якою стикаються пацієнти – це утруднене носове дихання. Через це дитина дихає через рот, що може сприяти розвитку таких неприємних наслідків як хропіння чи втрата слуху. Крім того, діти у яких є аденоїди частіше страждають від різних запалень глотки, трахеї, бронхів та гортані, що пов’язано з постійним вдиханням холодного повітря.

Якщо дитина постійно дихатиме через рот, то нижня щелепа може почати відвисати, тому діти можуть страждати від неправильного формування кісток обличчя. Постійне дихання через рот викликає певні проблеми, такі як зміна складу крові, захворювання ШКТ та нирок, а також гормональні порушення. Діти з аденоїдами стикаються з проблемами психіки, наприклад, з різкою зміною настрою, дратівливістю та апатією.

Лікування захворювання

Для того, щоб підібрати тактику лікування, необхідно провести всі лабораторні та діагностичні дослідження. Найбільш оптимальним варіантом у даному випадку стане хірургічне втручання, що має на увазі під собою видалення аденоїдів. Відмовитись від операції можна лише в тому випадку, якщо є протипоказання. Звертаючись до наших фахівців, ви можете бути впевнені в тому, що вони поставлять точний діагноз, і професійно проведуть операцію із застосуванням сучасних технологій, щоб дитина могла швидко відновитися.

Чому варто звернутися до нас?

Наша основна мета – зберегти здоров’я своїх пацієнтів, тому ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного та гарантуємо такі переваги співпраці з нами як:

  • Дослідні та кваліфіковані лікарі;
  • Отримання повноцінної консультації;
  • Доступні ціни;
  • Якісне обладнання;
  • Здача всіх лабораторних аналізів та проходження лабораторних досліджень у рамках нашого медичного центру;

Ми робимо все для того, щоб наші пацієнти швидко відновлювалися після операції та могли повернутися до повноцінного здорового життя. Тому, якщо ви зіткнулися з такою проблемою як аденоїди, то не варто затягувати, скоріше звертайтеся до нас, і ми зробимо все для того, щоб допомогти вам. Довірте своє здоров’я фахівцям, і позбавтеся захворювання.