Лікування фотодерматозу

Фотодерматоз – це шкірне захворювання, яке може виявлятися внаслідок того, що шкіра має високу чутливість до світла. Воно проявляється висипаннями на шкірі, почуттям печіння та свербінням. Найчастіше від цієї проблеми страждають люди, які мають світлу шкіру, та молодий вік. Можна сказати, що відповідно до статистичних даних, представлене захворювання рідкісне, і виникає у тих людей, які мають слабкий імунітет. По суті, алергію викликають не сонячні промені, тому що вони є лише сигналом про те, що є інша проблема в організмі.

Чому з’являється фотодерматоз?

Багато хімічних засобів можуть накопичуватися на шкірі людини, після чого викликати такі реакції, через що шкірний покрив починає бути чутливим до променів сонця. Причинами цієї проблеми можуть бути:

  • Застосування косметичних засобів, що містять олії багатьох рослин;
  • Використання засобів, необхідних для дезінфекції шкіри;
  • Застосування антибіотиків;
  • Інше;

Як проявляється фотодерматоз?

Дане захворювання може виявлятися так:

  • Почервоніння шкірного покриву;
  • Кропивниця;
  • Освіта пухирів;
  • Лушіння шкіри та свербіж;

У більшості випадків ця проблема з’являється на обличчі, руках та плечах. Початкові симптоми починають проявлятися вже буквально через кілька годин після того, як сонячне проміння потрапило на шкіру. Якщо реакція уповільнена, вона може проявитися протягом 3-х діб. Так само можуть виникнути ускладнення, які залежать від особливостей організму кожної людини.

Діагностика проблеми

Перше, що роблять при проходженні лікування, це зводять до мінімуму впливу фотосенсибілізаторів. Залежно від того, як протікає реакція, підбиратиметься оптимальне лікування, тому тільки фахівець зможе підібрати ефективне комплексне лікування. Також часто призначають вітамінні препарати, які мають антиоксидантну дію. Фахівці нашого медичного центру мають багаторічний досвід роботи в лікуванні фотодерматозу, тому віддаючи свою перевагу нам, ви можете бути впевнені в тому, що позбавитеся цієї проблеми. Ми використовуємо сучасні, безпечні та перевірені методики лікування даного захворювання, та підбираємо індивідуальний курс лікування для кожного пацієнта. Бережіть своє здоров’я і не займайтеся самолікуванням.