Ласкаво просимо до отоларингології Family clinic

У кожній сім'ї має бути свій лор, якому довіряють.

Дізнатися більше

Популярні послуги

01

Лор Консультація

від 500 грн

02

Кріотерапія мигдаликів

від 600 грн

03

Промивання мигдалин (тонзилор)

від 275 грн

Наші послугиНаша клініка допоможе вилікувати та попередити отоларингологічні захворювання різного профілю

ВАРТІСТЬ

01

Висока кваліфікація персоналу

Наша команда складається з Досвідчених та грамотних фахівців, які постійно підвищують свою кваліфікацію у найкращих навчальних центрах і йдуть у ногу з часом та трендами.

02

Нове сучасне обладнання

Доктора використовують сучасні матеріали, які, навіть незважаючи на кваліфікацію лікаря, є важливим фактором надання послуг високої якості на тривалий час.

03

Економія часу

Проблеми, що виникають зі здоров'ям, вирішуватимемо відповідально, як свої.

Відгуки клієнтів пацієнти різного віку відвідують отоларингологів з різними проблемами

За наявності перших симптомів довіртеся професійному лікуванню. Навіть якщо симптоми слабкі, потрібно на початковому етапі діагностувати хворобу, щоб уникнути можливих наслідків. У маленьких дітей важче зрозуміти причини хвороб. Ознаками лор-захворювань у дитини можуть бути закладеність носа, через що малюк погано бере груди або пляшечку, гугнявість. Якщо малюк спить з відкритим ротом, погано чує або часто плаче – негайно зверніться до отоларингологу. Несвоєчасне лікування може перевести звичайні ГРВІ до розряду хронічних захворювань. Найчастіше діагнозами клієнтів лора є: різні стадії синуситів (гайморити, фронтити) риніти, інфекційні та алергічні

  • отити
  • фарингіти
  • ларингіти
  • тонзиліти

Наша клініка в центрі Києва проводить оптимальну цінову політику, тому послуги мають попит і доступні будь-яким категоріям громадян. У нас ви знайдете оптимальне співвідношення цін та якості. Консультація лікаря в кабінеті нашої Лор клініки у Києві коштує 450 гривень. При необхідності лор виїде до клієнта додому, ця послуга обійдеться не дорожче за 1000 гривень. Досвідчений лікар встановить причину хвороби та призначить необхідне лікування. Клініка пропонує широкий спектр послуг за демократичними цінами. Так, введення турунд, просочених лікарськими засобами коштує 30 гривень. Незважаючи на простоту цієї Процедурі, її неправильне виконання або просочення турунди не тими ліками, у неправильному складі може значно посилити перебіг хвороби. Тому набагато спокійніше та вигідніше для свого здоров'я довірити її грамотному фахівцю. Досвідчений лікар безболісно та ефективно проведе й інші Процедури, що надаються у нашій клініці: промивання сірчаної пробки та слухового проходу, катетеризацію слухового проходу, туалет вуха та туалет порожнини носа.

Будьте певні, що процедуру вам проведуть безболісно, швидко, стерильно. Особливо це важливо для дітей, які часто поміщають у зовнішні отвори організму – у ніс чи вуха – дрібні предмети (катишки паперу, кулі, дрібні пластикові іграшки). Досвід лікарів нашої клініки гарантує якісний результат. Популярною послугою також є «Зозуля» – лор процедура промивання носових пазух. Це процедура, при якій тиском лікарської рідини виштовхуються з носових проходів та пазух. слизові та гнійні скупчення, які є наслідком лор-захворювань та причиною закладеності носа. До того ж, наша установа регулярно оголошує акції з надання знижок на послуги, що надаються. тому лікуватись у нас ще й вигідно. Звертайтеся до нашої клініки, і ви отримаєте якісне, безболісне, недороге та своєчасне обслуговування найкращих лор-лікарів Києва.