Лазерне лікування грибка нігтів

Завдяки сучасним технологіям та професійним фахівцям ви можете позбутися такої проблеми як грибок нігтів за допомогою лазера абсолютно безболісно та якісно. Від такої проблеми страждає до 25% людей, і здебільшого чоловіки. Це захворювання провокується різними грибками, які можуть жити на шкірі людини, тому лазерне лікування – це оптимальне рішення для лікування цієї проблеми.

Як проявляється грибок нігтів?

Спочатку грибок вражає шкіру біля нігтьової пластини, після чого починає поширюватися по нозі, якщо не буде надано своєчасного лікування. Зрозуміти, що у вас саме ця проблема досить просто за такими симптомами як:

  • Запалення біля нігтя;
  • Зміна кольору нігтьової пластини та її деформація;
  • Білі та жовті плями на нігтях;
  • Стовщення нігтя та його слоїння;

З’являтися така проблема може через збільшення вологості, носіння синтетики, травми нігтя, постійного контакту з водою. Дуже часто підхопити грибок можна в громадських місцях, наприклад, басейнах або роздягальнях. Давайте розберемося, як лікувати цю проблему.

Лікування лазером

Раніше таку проблему лікували медикаментозно, але з появою лазерних технологій виправили цю ситуацію. Лазер – це ефективний та безпечний метод лікування грибка на ногах, який абсолютно безболісний. Лазер здатний проникати в нігтьову пластину та знищувати грибок. Для того, щоб позбутися проблеми потрібно пройти в середньому 5 сеансів, які займають мінімальну кількість часу. Лікування лазером не викликає хворобливих відчуттів, тому потреби у знеболюванні немає. Після того, як лікування буде завершено новий ніготь почне відростати, і ви забудете про цю проблему.

Але перед тим, як приступати до такого лікування потрібно проконсультуватися з досвідченим фахівцем, який зможе підібрати відповідну кількість сеансів, і відповість на всі питання, що вас цікавлять. Тому, якщо ви зіткнулися з такою проблемою, потрібно обов’язково звертатися до фахівців, які вам допоможуть, і не займатися самолікуванням, щоб не нашкодити своєму здоров’ю. Ми маємо багаторічний досвід роботи в даній сфері, і можемо гарантувати вам якісне та ефективне лікування, яке позбавить вас цієї проблеми.