Ласкаво просимо до стоматології Family clinic

У кожній сім'ї має бути свій стоматолог, якому довіряють усі члени сім'ї, від людей похилого віку до дітей.

Дізнатися більше
01

Висока кваліфікація персоналу

Наша команда складається з Досвідчених та грамотних фахівців, які постійно підвищують свою кваліфікацію у найкращих навчальних стоматологічних центрах та йдуть у ногу з часом та трендами.

02

Нове сучасне обладнання

Доктора використовують сучасні матеріали, які, навіть незважаючи на кваліфікацію лікаря, є важливим фактором для надання стоматологічних послуг високої якості на тривалий час. час.

03

Економія часу

Після візитів до нас маленькі пацієнти не бояться приходити повторно, чому дуже раді їхні батьки. А проблеми, що виникають зі здоров'ям Ваших зубів, вирішуватимемо відповідально, як свої.

Ми раді допомогти кожному пацієнту

Найбагатший досвід

Кожен пацієнт отримає кваліфіковане та якісне лікування незалежно від віку.

Дитяча стоматологія

Наша дитяча стоматологія в Києві вважається однією з найкращих.

Максимальна ефективність

Сучасні матеріали та стоматологічне обладнання забезпечують максимальну ефективність та якість процедур

Стоматологічний кабінет для профілактичного огляду рекомендується відвідувати двічі рік.

Наша команда честність та професіоналізм

Наші послугиКраса та здоров'я Вашої посмішки

Відгуки клієнтів пацієнти різного віку відвідують стоматологів з різними проблемами

У кожному сімействі має бути свій стоматолог, якому довіряють усі члени сім'ї, від людей похилого віку до дітей. Перевага сімейної стоматології в тому, що тепер не доведеться витрачати час на пошуки дорослого та дитячого дантиста. Наша сімейна стоматологічна клініка завжди готова допомогти клієнтам з будь-якими проблемами. Сотні людей довірили нам здоров'я своїх зубів і не пошкодували про це. Ми повністю виправдаємо очікування кожного.

Які захворювання ми лікуємо

  Пацієнти різного віку відвідують стоматологів із різними проблемами.
 • Дитяча стоматологія актуальна для профілактики та лікування карієсу, видалення молочних зубів.
 • Школярі старшого віку часто звертаються з проблемою прикусу або у них ріжеться зуб, коли молочний ще не встиг випасти.
 • Молоді та активні люди приходять на відбілювання зубів, щоб мати білу посмішку.
 • У будь-якому віці у пацієнтів може початися запалення ясен, лікуванням якого також займаються наші спеціалісти.
 • Одна з найпоширеніших послуг – встановлення пломби.

Сімейна стоматологія – це не просто поліклініка з набором послуг, актуальних для пацієнтів різного віку. У нас кожен знайде комфорт та бездоганне обслуговування, уважне ставлення персоналу та вирішення стоматологічних проблем. Наша сімейна стоматологія – це консервативні ціни, не б'ють по сімейному бюджету, і багатий комплекс стоматологічних послуг.

Коли потрібно звертатися до лікаря

Стоматологічний кабінет для профілактичного огляду рекомендується відвідувати двічі на рік. Але далеко не у всіх виходить. Дехто примудряється роками не з'являтися у зубних лікарів. Тому важливо чітко розпізнавати тривожні симптоми, що вимагають термінового візиту до зубного дантиста:

 • набрякання ясна, почервоніння, поява хворобливих відчуттів при пережовуванні їжі;
 • вилетіла або відкололася пломба, обломився зуб;
 • гіперестезія зубів (гіперчутливість);
 • гострий зубний біль;
 • був зубний біль, який пройшов;
 • нечисті плями на емалі зубів;
 • кровоточивість ясен;
 • рухливість зубної одиниці;
 • поява неприємного запаху в ротовій порожнині.

При виникненні однієї чи кількох подібних причин потрібно негайно починати лікувати зуби. У в іншому випадку стан порожнини рота погіршується, починають розвиватися ускладнення, зрештою що ведуть до повної втрати зуба.

Як отримати білу посмішку

Сьогодні для багатьох дуже важлива біла посмішка. Домогтися такого результату допоможе професійна чистка зубів у нашій стоматології у Києві. Процедура допомагає повернути зубам природний відтінок, а також профілактує розвиток патологій на кшталт карієсу та інших стоматологічних проблем. Рекомендується проводити подібну чистку двічі на рік, тоді проблем із зубами не виникне.

 • Сьогодні досить популярне ультразвукове чищення скалером, яке допомагає не просто видалити наліт на емалі, а й очистити її від зубного каменю. Процедура безпечна та дискомфорту не викликає.
 • Не менш популярне фотовідбілювання зубів. У ході процедури поверхню емалі обробляють захисним. розчином, потім наносять склад з перекисом і просвічують оброблені ділянки ультрафіолетовими ламп. В результаті пігмент розщеплюється і зуби набувають природної білизни. Поверх емалі після Процедури наноситься ремінералізуючий склад, щоб запобігти гіперчутливості.

Всі методи відбілювання та професійного чищення, що застосовуються нашими фахівцями, якісні та ефективні.

Як відбувається лікування

Найчастіше пацієнтам стоматологічних кабінетів проводиться пломбування зубів. Поставити пломбу у Києві запрошуємо до нашої клініки, де досвідчені фахівці проведуть процедуру якісно та безболісно. Самим ефективним способом перемогти карієс сьогодні залишається пломбування. Процес пломбування передбачає кілька послідовних етапів:

 • Доктор вводить анестезію, щоб унеможливити будь-які болі у пацієнта.
 • Ретельно обробляється ротова порожнина, очищаються уражені карієсом ділянки. Якщо запалення охопило глибокі кореневі ділянки, то стоматолог може ухвалити рішення про видалення пульпи.
 • Зуб обробляють дезінфікуючим розчином.
 • Потому встановлюється штифт або лікувальна прокладка, що залежить від серйозності пошкоджень.

Після встановлення пломбу шліфують, щоб усунути дискомфорт при пережовуванні та змиканні щелеп. Практикується чимало методів пломбування, що підбираються залежно від клінічної ситуації. Всі вони ефективно усувають проблему карієсу та допомагають успішно відновити жувальні функції.

Переваги нашої клініки у Києві

У сімейній стоматології кожен пацієнт отримає кваліфіковане та якісне лікування поза Залежно від віку. Наша дитяча стоматологія у Києві вважається однією з найкращих. Маленькі пацієнти не бояться приходити до лікарів повторно, чому неймовірно раді їхні батьки.

Наші фахівці мають високу кваліфікацію та багатий досвід. А сучасні матеріали та стоматологічне обладнання забезпечують максимальну ефективність та якість процедур. Аналогічні послуги можна отримати у стоматології у Печерську. Ми раді допомогти кожному пацієнтові.