Лікування себореї

Себорея є поширеним захворюванням, якому характерний хронічний перебіг хвороби. Воно вражає шкірні покриви тілі, які мають сальні залози. Під час хвороби сальні залози починають виробляти велику кількість поту, що має неправильний склад. Зіткнутися з такою проблемою можуть підлітки та люди віком до 28 років.

Чому розвивається себорея?

До можливих причин розвитку цього захворювання можна віднести спадковість та проблеми з обміном речовин. Також на це може вплинути погане зовнішнє середовище, при якому захисна функція шкіри порушується, через що і виникає дана проблема. Основна причина, яка найчастіше викликає себорею – зміна складу шкірного сала, через яке захисна функція шкіри слабшає. Причини можуть бути різноманітними, тому лікар зможе зрозуміти, що сталося. Варто зазначити, що пацієнти, які мають неврологічні проблеми, більше схильні до цього захворювання, ніж усі інші категорії людей.

Як проявляється себорея?

Якщо розглядати жирну себорею, то до її симптомів належать:

  • Вологі та сальні уражені ділянки шкіри;
  • Розширення пір, які закупорені комедонами;
  • Потовщення шкіри та зміна її кольору на темніший;
  • Поява лисин та жирності волосся;
  • Утворення сальних кіст, які мають вигляд невеликих жовтих вузликів;

Боротьба із захворюванням

У нашому медичному центрі ви можете отримати консультацію фахівця, який зможе підтвердити діагноз та підібрати оптимальне лікування. Тільки фахівець зможе зрозуміти, чому з’явилася ця проблема та підібрати комплексне лікування. Щодо самого лікування захворювання, то воно полягає в коригуванні причин його виникнення та симптоматичному лікуванні. В основному пацієнти приймають протигрибкові препарати. Залежно від того, на якій стадії розвитку знаходиться себорея, залежатиме її лікування.

Тому не потрібно займатися самолікуванням. Якнайшвидше звертайтеся до фахівців нашого медичного центру, які проведуть усі необхідні дослідження, та підберуть оптимальне лікування для вас. Віддаючи свою перевагу нам, ви можете бути впевнені в тому, що позбавитеся себореї, і зможете повернути собі повноцінне здоров’я. Подбайте про себе і звертайтеся до кваліфікованих фахівців.