Лабораторні дослідження

У своєчасній діагностиці та призначенні коректного, ефективного та безпечного лікування, важливим є сучасна та точна діагностика. Nikolab – це найкраща лабораторія, яка оперативно, якісно та недорого робить різні лабораторні аналізи. Сучасне обладнання, кваліфіковані фахівці, та багаторічний досвід роботи дозволяють швидко та точно проводити дослідження, що дозволяє якнайшвидше призначити пацієнтові лікування.

У лабораторії Nikolab можна пройти спермограму за ціною, яка в рази нижча, ніж в інших лабораторіях. Важливим є той факт, що звернутися до лабораторії можна на правах повної анонімності, і не перейматися конфіденційністю та нерозголошенням результатів аналізів.

Так само, у Nikolab ви можете зробити узі на сучасному та точному обладнанні, яке дозволяє виявити захворювання на його початкових стадіях, та направити пацієнта на аналізи, для призначення подальшого лікування. Звернувшись до нас, ви зможете дізнатися точну вартість та тривалість проведення УЗД дослідження, та записатися на той час, який буде вам зручно.

Дослідження крові

У Nikolab можна зробити біохімічний аналіз крові, який дозволить дізнатися багато про здоров’я, і призначити ефективне лікування у разі виявлення будь-яких проблем. Всі дослідження проводяться максимально швидко і точно, оскільки ми розуміємо важливість якнайшвидшого отримання результатів.

Також, ви можете зробити різні лабораторні дослідження крові, як за напрямом спеціаліста, так і за особистим бажанням. Ми гарантуємо вам точність, оперативність та доступність. Nikolab – сучасна та точна діагностика, широкий перелік лабораторних досліджень та багаторічний досвід.

Довіряючи новітнім технологіям помноженим на професіоналізм та досвід, Ви можете бути впевнені у достовірності результату аналізу!

Подивитися ціни