Наші 6 порад щодо ефективного чищення зубів

Чистка зубів – абсолютна необхідність у гігієні ротової порожнини. Багато рекомендацій дозволяють ефективно чистити зуби! Як довго триває чищення зубів? Як правильно вибрати щітку та зубну пасту? Які основні поради, які допоможуть зробити цей процес ефективним?

Турбота про зуби – важлива частина вашого повсякденного розпорядку, якого не завжди легко дотримуватись! Ось наші 6 порад щодо ефективного чищення зубів, між ідеальним часом для чищення зубів, вибором відповідної зубної щітки та додаткових аксесуарів.

Чистіть зуби двічі на день по 2 хвилини.

В ідеалі, ви повинні чистити зуби після кожного прийому їжі, протягом 3 хвилин, і, звичайно, уникати перекушування між цими ж прийомами їжі. Але при прийомі їжі в їдальні або офісі не завжди легко дотримуватися цього правила і достатньо спробувати хоча б раз виконати цю дію протягом 3 хвилин, щоб зрозуміти, що це практично неможливо. Дотримуйтесь цих рекомендацій.

Ось чому багато прагматичніших стоматологів тепер рекомендують більш лояльні рекомендації: 2 чистки зубів по 2 хвилини на день вранці і ввечері після вечері. І це має бути щодня! Чистка таким чином, що розподіляється приблизно з 12-годинними інтервалами, обмежує пошкодження, спричинені бактеріальними атаками та утворенням нальоту.

Жуйте жувальну гумку без цукру або яблуко

Якщо ви не можете почистити зуби в обідній час, пожуйте жувальну гумку без цукру або з’їжте яблуко. Обидва дозволяють чистити зуби без відкладень цукру та без застрягання в міжзубних проміжках. Уникайте перекусів між їдою, особливо коли справа стосується солодкого, якщо ви схильні до утворення нальоту.

ЧИСТИТИ ЗУБИ ДО АБО ПІСЛЯ СНІДАННЯ?

Відповідь: після! Однак під час сніданку слід дотримуватися особливих запобіжних заходів. Справді, продукти, що споживаються (часто рідкі, такі як кава, фруктові соки або навіть газовані напої) містять кислоту, яка послаблює зубну емаль. Результат: бажано почекати 30 хвилин після вживання, щоб почистити зуби.

Майте якісну зубну щітку

Українці великі любителі дуже жорсткої зубної щітки, але вона не береже ясна, і коли ми знаємо, що багато людей страждають на пародонтоз, час міняти переваги. Щоб добре чистити зуби, вибирайте зубну щітку з м’якою щетиною у разі проблем із яснами чи проміжних (середніх). Зубна щітка також повинна відповідати віку дитини та формі рота. Загалом, віддайте перевагу маленьким пензлям, які помістяться будь-де.

Замість звичних для вас зубних щіток електричні зубні щітки роблять ідеальне обертання, не стомлюючи вас! У 2003 році у звіті було проаналізовано понад 350 клінічних випробувань, проведених у 1964 та 2001 роках, які показали перевагу електричної зубної щітки над ручним чищенням. Вражаючий результат: зменшення кровотеч на 17% та значне зменшення зубного нальоту. Сьогодні діти також мають право на електричну зубну щітку.

Майте відповідну зубну пасту

Недостатньо мати зубну щітку, все одно потрібна правильна зубна паста! Малюкам не потрібен фтор, він з’явиться пізніше. Виберіть для них особливий смак, який зробить чищення зубів більш цікавим. Коли ми подорослішаємо, будемо обережнішими, подбаємо про те, щоб придбати зубну пасту з фтором і спеціально адаптовану, якщо носитимемо брекети.

Для дорослих у гру вступають кілька факторів. Якщо у вас тендітні ясна або чутливі зуби, обов’язково використовуйте відповідну зубну пасту, яка береже і захищає ваші ясна. Існують також зубні пасти, які підходять на ніч, щоб уповільнити розмноження бактеріальних агентів і допомогти емалі краще чинити опір протягом цього тривалого бездіяльності.

ЩО ТАКЕ ФТОРИД?

Фтор є мікроелементом, який кріпиться до зубної емалі і робить їх набагато більш стійкими до бактерій атакувати наліт. В основному це питна вода, бутильована чи водопровідна. Дітям з високим ризиком карієсу можуть бути призначені лікарські фторидні добавки (краплі, таблетки і т. д.), якщо в питній воді міститься менше 0,3 мг на літр фтору і якщо сім’я не вживає фторована сіль. Як правило, дітям рекомендується чищення зубів фторованою зубною пастою з відповідним віком вмістом фтору.

Повне чищення з аксесуарами (щітки, зубна нитка, водний струмінь…)

Після чищення зубів корисно мати відповідні інструменти для гігієни ротової порожнини, щоб завершити цей жест і ретельно очистити порожнину рота.

  • Зубочистка повинна пролазити між зубами, якщо простір замало, щоб видалити всі харчові відходи. Використовуйте його хоча б щодня. Якщо вам непросто користуватися ними, є тримачі зубної нитки. Будьте обережні, не робіть надто різких рухів, які можуть пошкодити тканину ясен; Вони дозволяють видалити зубний наліт біля основи зубів, у цих великих просторах, і стимулювати ясна;
  • Водоруйнове очищення або повітродувка – це простий у використанні і дуже корисний інструмент, який дозволяє точно налаштувати очищення та забезпечити ідеальну гігієну. Не налаштовуйте струмінь занадто сильно, достатньо простого тиску, щоб витіснити харчові відходи, не кровоточивши ясен; Проявник нальоту найчастіше знаходиться в рідкій формі і наноситься на зуби. Він фарбує зубний наліт, що залишився, найчастіше в червоний колір, що робить його видимим.

3 thoughts on “Наші 6 порад щодо ефективного чищення зубів

  1. Лично я долго разыскивал Ваш интернет-проект. Для меня его порекомендовали товарищи. И только-то сегодня я его сыскал. Огромное спасибо судьбе за этот презент.

  2. Ваш взгляд на наиболее важные для современных людей вещи заслуживает внимания. Вы достойны наилучшего!

  3. Я на диво крепко полюбил Ваш веб ресурс, что не умею просуществовать без него и дня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.